O společnosti

Navazujeme na bohaté zkušenosti dánské firmy HYDRO - X A/S. Ta už více než 70 let upravuje vodu pro průmyslové využití po celém světě a dnes patří mezi světovou špičku v technologiích na úpravu vody.

Zabýváme se fyzikálně-chemickou úpravou vody pro parní kotelny, teplárny a chladicí systémy. Navrhujeme řešení dávkování a výběr přípravků pro průmyslové parní a vodní systémy za účelem optimální ochrany a zajištění celého projektovaného systému před nebezpečími vyplývajícími z vlastností vody ve stanoveném prostředí, jakož i zajištění parametrů vody, které jsou v souladu s požadavky výrobců kotlů. Za dobu našeho působení na českém trhu jsme naše produkty dodali do řady významných firem, zejména z oblasti potravinářského, stavebního a energetického průmyslu, ale i dalších. Většina zákazníků se k nám vrací s novými požadavky.

Naše produkty jsou nenáročné na obsluhu a poskytují komplexní ochranu před nežádoucími procesy jako je koroze, usazování vodního kamene a rozvoj biofilmu v parních a vodních systémech.